N04797 | Mimořádně prostorná vila, Praha 4 - Hodkovičky

Nad údolím, Praha 4, Praha
33 000 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme samostatně stojící velmi atypickou vilu v naprosto klidném prostředí na pozemku o celkové výměře 627 m², který zahrnuje 307 m² zastavěné plochy, 38 m² dvougaráže a 282 m² zahrady. Vila se nachází v atraktivní zástavbě vil v lokalitě Praha 4 – Hodkovičky, v ulici Nad údolím.

Kolaudace proběhla přibližně v roce 1997. Dům vyniká svou mimořádnou velikostí a neobvyklým uspořádáním vnitřního prostoru. Je nabízen v původním stavu, což znamená, že je vhodný po rozsáhlé rekonstrukci pro kombinaci podnikání a bydlení, moderní bydlení nebo i jako pozemek pro novou výstavbu.

V suterénu, částečně zasazeném do svahu, se nacházejí technické místnosti (vytápění) a jednotka se samostatným vstupem z boční části domu.

V přízemí s hlavním vstupem z přední části domu se rozkládá prostorný obývací pokoj spojený s jídelní částí a krbem, kuchyní a kuchyňským koutem a se sociálním zařízením. Z obývacího pokoje je přístup na zastřešenou terasu, která navazuje na zahradu.

Vstup do 1. i 2. patra je přes úzké schodiště. V 1. patře se nachází 2 sociální zařízení, prostorná hala se zádveřím, samostatná jednotka s pokojem, kuchyní a koupelnou s WC a balkon. Ve 2. patře jsou ložnice, terasa, mezonetové pokoje s horní spací částí a pracovnou, koupelna s vanou, samostatné WC a rozsáhlý úložný prostor. K domu náleží prostorná dvougaráž.

Podsklepená vila má tři nadzemní podlaží a jedno polosuterénní podlaží, což nabízí různé možnosti využití, včetně několikageneračního bydlení nebo sídla firmy s bydlením. Rekonstrukce bazénu, který má přístup ze zahrady i z domu, je nutná.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. MHD je poblíž nemovitosti.

Koupi nemovitosti lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

PENB G.

Makléř vás srdečně zve na prohlídku této jedinečné nemovitosti.

  • Celková plocha:627 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Charakter okolní zástavby:obytná
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:silnice; MHD; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Miroslava Zemanová

Kontaktní formulář