N04736 | Prodej stavebního pozemku, výměra 1.677 m2, Zádolí u Neveklova

Neveklov
2 650 000 Kč (za nemovitost)
Včetně provize a právních služeb.

Nabízíme ideální pozemek u Neveklova, což znamená snadný přístup k městským službám, pracovním příležitostem a zábavě. Zároveň je v klidném prostředí, nabízí místo odpočinku a relaxace.
Prostorný stavební pozemek v Zádolí umožňuje flexibilitu při plánování výstavby a využití, protože ho lze i rozdělit, protože má výměru o velikosti 1677m2 a dle územního plánu je zastavitelnost pozemku 25% tzn. max. 419m2. Vystavena má být budova vesnického charakteru (max 2 podlaží, sedlová střecha atp.). Elektřina je zavedena na hranici pozemku. Nájezd ze silnice na pozemek je vybudovaný. Odpady je nutno řešit čističkou a vodu vrtem. Vesnice se nachází asi 2,5 km na jihozápad od Neveklova, čítá okolo 66 domů a má cca 122 obyvatel.
V Neveklově, do kterého jezdí autobus, je veškerá občanská vybavenost, obecní úřad, škola, školka, střední škola, restaurace, kino, zdravotnické zařízení, obchody. Benešov i Sedlčany jsou vzdáleny cca 15 km, Praha vzdálena 50km. Příznivě trasována uvažovaná dálnice D3, vedená východně od Neveklova, přinese výrazné urychlení dopravy do Prahy. I teď však z Neveklova jezdí přímé autobusy do Prahy, Benešova, Sedlčan atd.
Na každé adrese v místě Zádolí (Neveklov) máte možnost zařídit si také internetovou televizi Vodafone TV, která obsahuje až 200 programů.
Krásné, čisté životní prostředí, dostatek lesů i možnosti koupání v okolí (především Slapy).
Vřele doporučujeme.

  • Celková plocha:1 677 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:silnice; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Miroslava Zemanová

Kontaktní formulář