N04598 | Prodej pozemku cca 3010 m2 stavebně využitelného v sportovně-rekreační kategorii, Benice - P10

K Lipanům, Praha-Benice, Praha
18 900 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji mimořádnou příležitost - rodinný dům v Praze 10 – Benicích. Dispozice 6+1 s příslušenstvím, dům stojí na pozemku 268 m2 (zastavěná plocha a nádvoří), navazující rozlehlý pozemek parcelní číslo 293/3, vedený jako zahrada, má výměru 2745 m2. Je na něm dřevěné stání pro 3 auta, zahradní domek a skleník. Pozemek má i vlastní přístup z boční cesty. Rozloha pozemku umožňuje vlastní rekreaci majitelů (zahradničení, sportovní aktivity apod.), tak je stavebně využitelný v sportovně-rekreační kategorii.
K prodávanému domu: vlastní zastavěná plocha domu činí 107 m2 v přízemí a 107 m2 v podkroví. Je částečně podsklepený. Dispozičně je v přízemí velká obytná kuchyně s francouzskými dveřmi do zahrady, dvě místnosti, WC, koupelna a předsíň. V podkroví jsou 4 místnosti s koupelnou (WC + sprchový kout). Podlahové vytápění elektrokotlem nebo přímotopy. Ohřev vody je rovněž na elektřinu.
Městská voda zavedena do domu+ studna 12 m hluboká na zalévání je napůl se sousedem.
Kanalizace městská. Plynová přípojka na hranici pozemku.
Dům jee původně prvorepublikový, částečně zrekonstruovaný v roce 1994 s přistavěnou boční částí. Výborné dojezdové možnosti do centra Prahy jak autem, tak MHD (bus, vlak), blízkost obchodního centra Čestlice, nenarušené životní prostředí v zeleni.

  • Celková plocha:3 010 m2
  • Druh pozemku:ostatní
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Doprava:silnice; MHD
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Miroslava Zemanová

Kontaktní formulář