N04594 | Dva stavení pozemky (3.340 m2 a 3.617 m2) o celkové výměře 6.957 m2, Vysoký Újezd

V Necičkách, Vysoký Újezd
6 500 Kč (za m2)
Cena k jednání.

Mimořádná možnost investice. Dva sousední stavební pozemky, v územním plánu vedené pro výstavbu "smíšené obytné území". Kompletní inženýrské sítě jsou přivedeny vč. přípojek až k hranici pozemků. Celková výměra pozemků činí 6.957 m2 (jednotlivě 3.340 m2 a 3.617 m2). Přístup k oběma parcelám je zajištěn přes pozemek z pozemní komunikace ve vlastnictví obce.
Jedná se o příležitost, kdy lze pozemky využít na výstavbu jednoho až šesti rodinných domů (viz případný plán/foto) nebo ho využít k výstavbě občanské vybavenosti: obchodu, školky, zahradnictví ... atp., což bude vzhledem rychlému rozvoji obce i nutné. Rovněž lze využít i přilehlého golfového areálu pro výstavbu případného ubytovacího zařízení. Moderní golfový resort a mistrovské 18 jamkové hřiště European Tour Destination, se pyšní oceněním TOP 100 Golf Courses Continental Europe. Tento areál leží u prodávaných pozemků (ulice U hřiště/Na Pekingu) a lze na něj dojet golfovým vozíkem.
Stavební regulativy: zastavěnost max. 30%, vzdálenost staveb od hranice pozemku 3,5 m., možno postavit dům s plochou střechou (2 nadzemní podlaží) výška atiky 6,7m nebo dům se šikmou střechou s výškou hřebene 9m. Další podrobné informace ohledně podmínek výstavby lze najít na webových stránkách obce Vysoký Újezd.
Nevýhodou stavebního pozemku je vedení vysokého napětí, které částečně ve 2/3 pozemku tvoří pás, kde stavět nelze, ale lze využít jinak.
Obec Vysoký Újezd leží 14 km za jihozápadním okrajem Prahy ve směru na Beroun. Díky dálnici D5 je v ideální dojezdové vzdálenosti do hlavního města – metro Zličín 12 min., letiště Václava Havla 20 min, centrum Prahy 25 min., do Berouna 13 min.

  • Celková plocha:6 957 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:silnice; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Miroslava Zemanová

Kontaktní formulář