N04158 | Prodej pozemků 2671 m2, Obrubce, okres Mladá Boleslav

Obrubce
2 700 000 Kč (za nemovitost)
Včetně provize a poplatků.

Nabízíme investici do lukrativního pozemku v centru obce Obrubce, cca 12 km východně od Mladé Boleslavi, u zastávky autobusu. Rovinatý kraj v blízkosti Českého ráje, na západní a jižní straně je obklopen krásným smíšeným lesem. První pozemek je stavební s vlastní přístupovou cestou a má výměru 887 m2 ( v zastavitelném území). Druhý prodávaný přímo sousedící pozemek je o výměře 1553 m2, je situovaný za prvním pozemkem, na který přímo navazuje. Při prodeji obou pozemků se prodává i přístupová cesta/silnice (37 m2) a příjezdová manipulační plocha/cesta (157 m2) z boku obou pozemků. Celková prodávaná výměra činí 2.671 m2.

Dobré dopravní spojení- vlak (Bakov nad Jizerou – Kopidlno se zastávkou Obrubce) i bus (505, 553 a 260100 - spojení: Mladá Boleslav, Sobotka, Jičín, Markvartice, Dolní Bousov). Pozemek je výborný i když budete dojíždět za prací, a zároveň je to klidné místo, kde v klidu můžete relaxovat. K pozemku se dá dostat i směrem od silnice, i od lesa.

Velmi výhodná nabídka, kdy lze spojit možnost bydlení a podnikání. Doporučujeme. Pozemek má hřejivé jižní slunce, možnost využití solárních panelů. Vodovod v obci. Na pozemku je elektřina, připravena dokumentace na dům/viz foto, projekt na čističku, hotový hydrogeologický průzkum pro vrtanou studnu, radonový průzkum. V případě vážného zájmu doložíme projektovou dokumentaci a souhlasnými stanovisky, ale pochopitelně není nutné projekt využít.

Cena včetně provize RK a všech poplatků.

Případnou hypotéku Vám pomůžeme vyřídit.

  • Celková plocha:2 671 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:elektřina
  • Umístění objektu:centrum obce
  • Doprava:vlak; silnice; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Miroslava Zemanová

Kontaktní formulář